Kredi kart bilgileriniz www.propolisfer.com sitesinde kayıtlı tutulmaz.Kredi kart bilgileriniz sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgilerin başkaları tarafından görülmesi ve ele geçirilmesi mümkün değildir.

www.propolisfer.com alışveriş sitesinde kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz (ad soyad, email gibi) başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz. www.propolisfer.com sitesine kayıt olmak için kullanılan bilgiler yalnız kendi analizlerimiz için kullanılır.

www.propolisfer.com alışveriş sitesinde kullanılan tüm grafik, yazı ve resimlerin kullanım hakkı www.propolisfer.com sitesine ait olup, izinsiz kullanım halinde her türlü yasal hakkını saklı tutar.

www.propolisfer.com sitesi üzerinde farklı web sitelerinin linkleri olabilir. www.propolisfer.com tarafından verilen güvenceler yalnız site içinde geçerlidir, bağlantılı olan ya da olmayan diğer siteleri kapsamaz.

www.propolisfer.com sitesi üyelik şartlarına uymayan ya da etik davranmayan kişilerin üyeliklerini iptal edebilir ya da dondurabilir.

www.propolisfer.com sitesi her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.